kliknij w obrazek aby go powiększyć

Kuchnia to niezwykłe miejsce w domu każdego z nas, jest centrum naszego codziennego życia. Wybierając nowoczesne meble kuchenne do naszej kuchni pamiętajmy żeby było to miejsce, w którym będziemy czuć się dobrze oraz zwracajmy szczególną uwagę na wybór odpowiednich materiałów. Wybierajmy zawsze najwyższą jakość produktu.

Jednym z głównych nurtów we współczesnym designie jest minimalizm, który już na stałe zagościł w naszych meblach kuchennych. Coraz częściej stawiamy na czyste formy mebli, gładkie bez struktur, najlepiej pozbawione uchwytów fronty szafek. Do niepodważalnych zalet mebli w kolorze białego połysku lub w macie należy ich wizualna lekkość, czystość i estetyczność. Wnętrza urządzone meblami w kolorze białym wydają się być przestrzennie większe i bardziej rozjaśnione. Bieli w ostatnim czasie towarzyszy wysoki połysk. Meble do salonu, np: regały ścienne, meblościanki wykonane w wysokim połysku wzmacniają efekt nowoczesnego salonu i dodają lekkości. Bardzo często meble do salonu przechodzą też w meble kuchenne w przypadku otwartej przestrzeni lub w przypadku aneksu kuchennego.

Rozważając zakup mebli do naszej kuchni zastanawiamy się nad wyborem materiałów. Nowoczesne meble kuchenne, prowansalskie meble czy też w stylu klasycznym, wykonane są z płyt wiórowych ( korpusy ), z MDF lakierowanego lub litego drewna albo forniru wykonane są fronty. Całości dopełnia blat kuchenny z laminatu lub kamienia – granitu lub ostatnio z konglomeratu kwarcowego. Właściwe ustawienie mebli i dobranie sprzętu AGD, warunkuje ergonomię urządzonej kuchni. We wnętrzach szafek kuchennych montowane są szuflady z domykiem firmy Blum, mechanizmy domykania drzwiczek, druciane kosze, carga wysokie lub niskie pod blat, karuzele oraz inne dostępne na rynku akcesoria.

Jeśli masz problem z aranżacją swojej nowej kuchni, marzysz o trwałych i nowoczesnych meblach na wymiar, lub pragniesz, by Twoja stara kuchnia zyskała nowy blask – nasi projektanci zaproponują najlepsze rozwiązania, przygotują dla Ciebie propozycję mebli w formie projektów graficznych dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb, doradzą przy wyborze materiałów oraz odpowiedzą na każde nurtujące pytania.

Dbając o komfort naszych klientów montaż mebli wykonujemy łącznie z montażem całego sprzętu AGD do zabudowy, dzięki temu klient otrzymuje od naszej firmy kompleksową usługę i nie musi już szukać we własnym zakresie dodatkowych fachowców. Przy zakupie mebli kuchennych na wymiar proponujemy również zakup sprzętu AGD do zabudowy najlepszych renomowanych marek takich jak Siemens, Bosch.

Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, by każda, realizowana przez nas kuchnia była nowoczesna, funkcjonalna i jednocześnie niepowtarzalna! Wielkie zaangażowanie naszych projektantów w każdy, nawet najmniejszy projekt sprawia, że wiedziemy prym wśród producentów nowoczesnych mebli na wymiar w Warszawie i nie tylko.