Meble łazienkowe

kliknij w obrazek aby go powiększyć

Nowoczesne meble łazienkowe

Nowoczesne meble to również meble łazienkowe wykonane przez naszą firmę. Z łatwością zagospodarujemy dla Ciebie każdą przestrzeń w łazience, tak by była piękna, oryginalna i przy tym funkcjonalna. Jeśli potrzebujesz szafki pod zabudowę pralki, półki łazienkowej, czy też szafki pod umywalkę, czy też zabudowy geberitu, u nas z pewnością uda Ci się zamówić dokładnie to, czego potrzebujesz. Nowoczesne meble na wymiar wykonane w łazience, idealnie pasować będą do charakteru wnętrza całego Twojego domu.

Najważniejszą kwestią jest wybór odpowiedniego materiału do łazienki, biorąc pod uwagę panującą tam wilgoć, dlatego też meble łazienkowe wykonujemy głównie z MDF lakierowanego lub forniru lakierowanego. W łazienkach stosujemy również bardzo modne drewno odporne na wilgoć takie jak: teak, jatobe, iroko, cedr, wenge oraz orzech i zebrano. Wśród naszych rodzimych gatunków drewna najlepsze to: dąb, jesion, wiąz, modrzew i buk. Drewno to wymaga lakierowania, olejowania lub jest bejcowane. Meble łazienkowe mogą być również wykonane z płyty laminowanej imitującej drewno, jednak laminaty te narażone są dużo bardziej na warunki, jakie panują w tego typu pomieszczeniach. Laminaty są dużo tańsze, jednakże oszczędność może się okazać tylko tymczasowa i nieopłacalna na dłuższą metę.

Korpusy mebli łazienkowych tzw elementy niewidoczne mebli wykonujemy z płyt laminowanych wilgocioodpornych firmy Egger. Meble – korpusy szafek powstałe z takich materiałów spełniają najwyższe wymagania pomieszczenia, jak również są trwałe i funkcjonalne w użytkowaniu.

Szafki łazienkowe w których zastosowanie mają szuflady są wyposażone w meblowe okucia o podwyższonej jakości. W szufladach tych stosujemy prowadnice firmy Blum z systemem tzw. cichego domyku, co przekłada się na jakość i funkcjonalność produktu.

Nie masz jeszcze pomysłu na swoją nową łazienkę? Bez obaw!

Z przyjemnością zaaranżujemy dla Ciebie każdą przestrzeń, dopasowując ją do Twoich potrzeb. Zakupione u nas meble łazienkowe na wymiar będą nie tylko piękne i funkcjonalne, ale także trwałe – wykonane z najwyższej jakości dostępnych materiałów.