Szafy wnękowe na wymiar

kliknij w obrazek aby go powiększyć

Szafy wnękowe Warszawa

Szafy wnękowe na wymiar z drzwiami przesuwnymi wykonujemy na systemach firmy Raumplus. To niezwykle nowoczesne meble, są praktycznymi rozwiązaniami szczególnie dla małych pomieszczeń, pozwalają one na pełne wykorzystanie powierzchni mieszkania. Szafę w systemie przesuwnym Raumplus można wbudować w dowolną istniejącą wnękę.

Dzięki naszym projektantom, którzy starannie wybiorą materiały i kolorystykę, szafa będzie wyglądać naprawdę bardzo efektownie! Szafy wnękowe na wymiar charakteryzują się nie tylko funkcjonalnością, ale także swą uniwersalnością, z łatwością wpasują się w każde wnętrze, zarówno w nowoczesne, jak w urządzone w stylu retro. Szafy w systemie Raumplus wykonane są z materiałów najwyższej jakości, materiałów wytrzymałych.

Układy jezdne drzwi przesuwanych Raumplus, które posiadają szafy wnękowe na wymiar wykonane są z bardzo precyzyjnych materiałów łożyskowych, co powoduje, że mechanizm przesuwania drzwi jest bezszelestny i niezawodny przez wiele lat! Ponadto rozwiązania firmy Raumplus umożliwiają projekty drzwi o szerokości do 3 m i ciężarze do 180 kg. Układy jezdne wykonane są z precyzyjnych materiałów łożyskowych, co powoduje, że przesuwane drzwi chodzą bardzo perfekcyjnie i bezproblemowo przez wiele lat.

Szafy wnękowe na wymiar wykonujemy również stosując fronty klasyczne z MDF lakierowanego w macie, półmacie lub w wysokim połysku, jak również stosujemy fronty fornirowane. Szafy te w nowoczesnych wnętrzach prezentują się niezwykle efektownie. Szafę taką możemy zabudować na dwa sposoby, jako zabudowa istniejącej już wnęki, bez pełnej skrzyni lub jako zabudowa pełna, posiadająca podłogę, sufit, pełne boki oraz plecy.

Szafy wnękowe w pełnej zabudowie prezentują się zdecydowanie lepiej po otwarciu drzwi, sprawiają wrażenie mebla pełnego, wykonanego z prawdziwego zdarzenia. Wnętrze mebli na wymiar, w tym szaf wnękowych wykonujemy z laminatów wg dostępnych wzorników takich firm jak Kronopol lub Egger.

Coraz większą popularnością na rynku cieszą się szafy z drzwiami klasycznie otwieranymi wykonanymi z białego lakierowanego MDF matowego lub w wysokim połysku. Szafy tak wykonane dają niesamowity efekt wizualny, są nowoczesne, eleganckie i ponadczasowe. 

Ostatnią propozycją, którą chcemy zaprezentować, to szafy wykonane na systemach firmy Hettich. Drzwi w takiej szafie po jej zamknięciu tworzą jedną wielką płaszczyznę i nadają minimalistyczny wygląd. Drzwi w tym systemie nie posiadają żądnych ram lub profili dookoła, dlatego też sprawiają wrażenie lekkości i fascynują jednocześnie swoim wyglądem.

Zastosowanie tych drzwi zarówno w salonie jak i w sypialni daje ogromną możliwość do zagospodarowania miejsce w szafie. Drzwi w tym systemie przesuwają się bardzo lekko i cicho, a dzięki Silent System zapewniają delikatne domykanie na końcu. System tych drzwi nie wymaga zastosowania uchwytów, zapewniając tym samym całkowitą swobodę przy projektowaniu. Z uwagi na doskonałe właściwości jezdne, nawet ciężkie drzwi przesuwają się swobodnie i bez użycia wielkiej siły. Drzwi do szafy wykonane na tym systemie zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Wszystkie zaprezentowane tu rozwiązania są dobre, wszystko jest jednak uzależnione od naszych gustów i upodobań, jak również od miejsca w mieszkaniu, gdzie szafy wnękowe na wymiar mają nam służyć.